Személyre szabott ellátás, kiszámítható költségekkel, hogy a gyógyulásra koncentrálhasson.
Tájékoztatjuk Kedves Pácienseinket, hogy a Doctorfit infúziós és masszázs szolgáltatásainak díjai 2026. június 1-től módosulnak. Kérjük, aktuális árainkról tájékozódjon árlista oldalunkon vagy telefonon munkatársainknál.
Felhívjuk kedves Betegeink figyelmét, hogy a megvásárolt gyógytorna-, illetve masszázs bérletek a vásárlás napjától számított két hónapon belül használhatok fel. Ezt követően az igénybe nem vett alkalmak törlődnek.
Megértésüket és együttműködésüket köszönjük,
Doctorfit Gerincambulancia
Egyes szolgáltatásaink egészségpénztári elszámolásra alkalmasak. A részletekről kollégáink készséggel adnak tájékoztatást.
Közzétéve itt: Magda FarkasA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Történetem bővebben A 2024. évi karácsonyi ünnepek alatt fájdalmat, időnként zsibbadást éreztem a jobb lábamban. Az ünnepek után a tünetek eredetének megállapítására felkeresett orvosok több vizsgálatot végeztek. Kiváltó okként felmerült a 2005-ben beépített csípőprotézis esetleges elmozdulása is. A röntgen és izotóp felvétel ezt kizárta, a protézis állapota stabil. Készült egy LS gerincröntgen, ez csigolyaelmozdulást mutatott, amelyet a tüneteim lehetséges eredetének vélelmeztek. Ezek enyhítésére gyógytornát, ultrahang kezelést javasoltak, többféle fájdalomcsillapítót szedtem, s több alkalommal kaptam szteroid injekciót. A kezelések azonban csak rövid ideig, később már egyáltalán nem enyhítették a tüneteimet. Tanácstalan voltam, a fájdalom és a zsibbadás fokozódott, már aligt udtam járni. Az interneten keresgélve akadtam a DoctorFit Kft.-re (gerincambulancia). Tetszett a kezelések sorrendje és a fájdalomcsillapítás többféle módja. Soronkívüli időpontot kértem, s ekkor találkoztam először dr. Erbszt András főorvos úrral, aki megvizsgált, átnézte a leleteket, ezután közölte, hogy szükséges egy MR felvétel a gerincről, csak annak ismeretében tud nyilatkozni. Javasolt egy ötnapos, infúziós fájdalomcsillapító kúrát, amit igénybevettem, de sajnos nem segített. Az MR felvétel kimutatta, hogy a gerincemen több kóros elváltozás mellett egy ciszta van. A főorvos úr műtétet javasolt, s elmondta, hogy ezt a következő hónapban el tudja végezni a Dr. Rose magánkórházban. Először megrendültem: gerincműtét az én koromban? (87 éves vagyok). Gondolkodási időt kértem. Mindössze egy napig töprengtem, konzultálva a családdal, s figyelembe véve az állapotomat (alig tudtam már járni), igent mondtam a műtétre. A beavatkozásra 2025.10.14-én került sor, másnap gyógytornász segítségével rövid időre felkeltem, következő nap délután hazamehettem a szükséges gyógyszerrel ellátva. A kórházi ellátás minden vonatkozásban magas színvonalú volt. A lábamban érzett fájdalom, zsibbadás a műtét után teljesen megszűnt, újra normálisan tudok járni, s ezért végtelenül hálás vagyok Erbszt főorvos úrnak.Közzétéve itt: István PálA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Dr. Erbszt Andrásnak örökké hálás leszek. Megtört emberként léptem be a rendelejőbe (lelkileg és testileg is), a kezelés után pedig egyenes, erős gerinccel folytatom az életemet ott, ahol abbahagytam. Elkerültem a műtétet, és panaszmentesen élek. persze odafigyelek mindnere, amit a doktor úr javasolt. Nem tudom neki elégszer megköszönni!Közzétéve itt: Al AlA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Már több mint egy ève tünetmentes vagyok,meggyógyultam.Majdnem 2 èvembe telt,többször jobban lettem de aztán visszaesrem.Nekem Schild Annamari volt a gyógytornászom,csak szuperlativuszokban tudok róla beszèlni.A tudása elkèpesztő,profin felèpitett tornával meggyógyitott.Èn turbósebesèggel akartam gyógyulni,igy heti 3 tornán voltam nála.Nagyon figyelmes egy másodpercre nem lankadt a figyelme,ha úgy látta hogy fáj a mozdulat,kitalált másikat,a könnyebbektől az összetett feladatok felè.Mèg megvannak a lerajzolt ábrákkal ilusztrált gyakorlatok tömkelege,amiket otthon kellett vègezni.Dr Erbszt Andrásnak a magasszintű diagnozisa segitett abban,hogy ne kelljen műteni,hittem neki!Kettejük munkájának köszönhetően márcsak egy rossz emlèk,hogy majd 2 èvnyi táppènz,szenvedès,fájdalom,meggörnyedt járás után egèszsèges vagyok.Bárki akinek gerincsèrve van,ne halogassa felkeresni őket,mert leröviditheti a gyógyulást,èn több mint egy èv után mentem hozzájuk,mert biztam a mindenfèle önjelölt gyógyitokban.Közzétéve itt: Mária Csiki-HamarákA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Őszinte hálámat fejezem ki a kezelés, a figyelem és a szakmai gondoskodás iránt, amelyet a gyógyulásom során Dr. Erbszt András főorvos úrtól és teljes csapattól – különösen Gábor Andi, Ani és kiváló gyógytornászom, Csaba - kaptam. Hálás köszönet Gábornak, aki felismerte az állapotomat és főorvos úrhoz irányított. Amikor először fordultam Önhöz a gerincsérvemmel, az iszonyú erős fájdalommal, még nem tudtam, mi vár rám, és tele voltam aggodalommal, félelemmel. Az Ön nyugodt, empatikus hozzáállása, szakértelme azonban már az első találkozásunkkor bizalmat adott. A pontos diagnózis, a személyre szabott kezelési terv és az iránymutatása kulcsfontosságú szerepet játszott abban, hogy ma már jól érzem magam, és fokozatosan visszanyerem mozgásszabadságomat és az életminőségemet. Kiemelten szeretném megköszönni az Andi és Ani kedvességét, figyelmességét, motiválását és türelmét, amellyel minden találkozás alkalmával hozzájárultak a biztonságérzetemhez. Hálás vagyok a gyógytornászom, Csaba munkájáért, aki nemcsak szakmailag vezette nagy odafigyeléssel a tornát, hanem emberileg is támogató és motiváló volt számomra a nehezebb napokon. A közös munka eredményeként –Főorvos úr szavaival élve - „műtő asztalról vett le”, és így műtét nélkül, mára visszakaptam a mozgás szabadságát. Köszönöm ezt a komplex, együttérző és magas színvonalú ellátást, amely túlmutatott a puszta kezeléseken-valódi gyógyító közegként éltem meg. Főorvos úr külön köszönöm azt az emberi figyelmet, türelmet és támogatást, amellyel végig kísért a folyamaton. Nemcsak orvosi, hanem lelki értelemben is sokat kaptam Öntől, amiért nagyon hálás vagyok. Kívánok Önnek további sok sikert a munkájában, és azt, hogy még sok betegnek segíthessen olyan szívvel és szakértelemmel, ahogyan nekem segített. Köszönet mindenért Doktorfit!Közzétéve itt: Hanna Bondor-ZolnaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Már az első konzultáció is megnyugvást hozott Dr. Erbszt András főorvos úrral, annyira empatikus és kedves volt, a döntésekben partnerként kezelt, minden életkörülményt figyelembe vett a leleteken túl. Az infúziós kezeléssel végre egy kis lélegzethez jutottam a hetek óta tartó kínzó fájdalom után, és bár végül műtétre került a sor, ott is a legjobb kezekben éreztem magam. A felépülés szépen, egyenletesen halad, hála a szakértő kezek által végzett műtétnek, és a gyógytornász szakértelmének. Szívből ajánlom az ambulanciát kisebb-nagyobb gondok és megelőzés esetén is! 🙏🏻Közzétéve itt: Marton TóthA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Nagyon köszönöm a Doktor Úrnak a gyors és profi segítséget! Örülök hogy a DoctorFit-et választottam. Csak ajánlani tudom mindenkinek!Közzétéve itt: Erika KozákA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Hálás köszönettel tartozom dr. Erbszt András főorvos úrnak, aki magas színvonalú szakmai tudásával visszaadta számomra a fájdalommentes élet lehetőségét. Emberi hozzáállása is példaértékű, szívből ajánlom mindenkinek.
Értesüljön elsőként ajánlatainkról és újdonságainkról!